LHUV-0410-0500
Číslo dílu výrobce : LHUV-0410-0500
Stav RoHs : Komf
Výrobce / značka : Lumileds
Stav zásob : Na skladě
Popis : EMITTER UV 415NM 1A WFDFN
Odeslat z : Hongkong
Cesta zásilky : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Žádost o nabídku
Množství
Jméno společnosti:
kontaktní jméno:
Tvůj e-mail:
Telefon:
Zpráva:
Typ společnosti:
  • Ověřte:
Číslo dílu LHUV-0410-0500
Výrobce LUMILEDS
Stav volného vedení / RoHS Komf
Dostupné množství Na skladě
Vlnová délka 410nm ~ 415nm
Napětí - vpřed (Vf) (typ) 3V
Úhel pohledu 125°
Typ Ultraviolet (UV)
Série LUXEON UV
Záøivost (Tj) Min @-li 525mW/sr @ 500mA
Paket / krabice 2-SMD, No Lead
Balík Tape & Reel (TR)
Orientace Top View
Provozní teplota -40°C ~ 135°C (TA)
Typ montáže Surface Mount
Proud - DC dopředu (pokud) (Max) 1A