Chilisin Electronics BWCU00201212901M02 Image. Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
BWCU00201212901M02
Číslo dílu výrobce : BWCU00201212901M02
Stav RoHs : Komf
Výrobce / značka : Chilisin Electronics
Stav zásob : Na skladě
Popis : CMC 80MA 2LN 900 OHM SMD
Odeslat z : Hongkong
Datasheety : BWCU00201212901M02.pdf
Cesta zásilky : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Žádost o nabídku
Množství
Jméno společnosti:
kontaktní jméno:
Tvůj e-mail:
Telefon:
Zpráva:
Typ společnosti:
  • Ověřte:
Číslo dílu BWCU00201212901M02
Výrobce Chilisin Electronics
Popis CMC 80MA 2LN 900 OHM SMD
Stav volného vedení / RoHS Komf
Dostupné množství Na skladě
Napìtí - DC 50V
Napìtí - AC -
Velikost / Rozměry 0.081" L x 0.049" W (2.05mm x 1.25mm)
Série BWCU_02
hodnocení -
Paket / krabice Horizontal, 4 PC Pad
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Počet řádků 2
Typ montáže Surface Mount
Impedance @ Frekvence 900 Ohms @ 100 MHz
Výška (Max) 0.055" (1.40mm)
Typ filtru Signal Line
Funkce -
DC odpor (DCR) (Max) 600mOhm
Karta Tloušťka (mm) 80mA