SIT9005ACB7D-33DI
Číslo dílu výrobce : SIT9005ACB7D-33DI
Stav RoHs : Bez olova / V souladu RoHS
Výrobce / značka : SiTime
Stav zásob : Na skladě
Popis : OSC MEMS
Odeslat z : Hongkong
Datasheety : SIT9005ACB7D-33DI.pdf
Cesta zásilky : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Žádost o nabídku
Množství
Jméno společnosti:
kontaktní jméno:
Tvůj e-mail:
Telefon:
Zpráva:
Typ společnosti:
  • Ověřte:
Číslo dílu SIT9005ACB7D-33DI
Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství Na skladě
Napětí - Supply 3.3V
Typ SSXO
Spread Spectrum šířky pásma -2.36%, Down Spread
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Série SIT9005
hodnocení -
programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead
Výstup LVCMOS
Provozní teplota -20°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška 0.030" (0.76mm)
Funkce -
Frekvenční stabilita (celkem) -
Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Detailní popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 6.5mA
Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 141MHz